Kontakt oss

Få tilbud på forsikring for bedriften din

Organisasjonsnummer må oppgis, 9 siffer
Fortsett uten organisasjonsnummer
Skjemaet blir sendt...

Be om tilbud på privatforsikringer

Vi som jobber her

Forsikringshuset

TELEFON
23 13 50 00

ADRESSE
Trondheimsveien 184
0570 Oslo

Kontakt Forsikringshuset

Terje Hansen
Daglig leder/assurandør

TELEFON
21 49 50 47

MOBIL
92 44 16 55

terje.hansen@if.no

Hans Ola Finstad
Assurandør

TELEFON
21 49 50 44

MOBIL
90 53 16 41

hans.ola.finstad@if.no

Joachim Nilsen
Assurandør/ansvarlig bedrift

TELEFON
22 62 65 00

MOBIL
97 05 59 20

joachim.nilsen@if.no

Marius Risvold
Assurandør

TELEFON
22 62 65 00

MOBIL
97 05 59 21

marius.risvold@if.no

Irene Rasmussen
Bedrift

TELEFON
23 13 50 00

MOBIL
93 41 95 41

irene.rasmussen@if.no

Inga-Maj Ravnestad
Bedrift

TELEFON
23 13 50 00

MOBIL
92 42 84 25

inga.maj.ravnestad@if.no

Erik Hansen
Bedrift og Privat

TELEFON
21 49 50 43

MOBIL
92 05 49 97

erik.hansen@if.no

Gill A Haakenstuen
Assurandør/ansvarlig privat

TELEFON
22 62 65 00

gill.a.haakenstuen@if.no

Svein B. Lande
Privat

TELEFON
23 13 50 00

MOBIL
92 62 18 70

svein.b.lande@if.no

Yasir Ayyaz
Privat

TELEFON
21 49 09 25

MOBIL
93 00 19 77

yaa@if.no

Jannecke Hellum
Privat

TELEFON
21 49 50 45

MOBIL
92 40 82 21

jannecke.hellum@if.no

Her finner du oss

Forsikringshuset Oslo
Trondheimsveien 184
0570 Oslo

+47 23 13 50 00
59.9325614 10.778060500000038