kontakt oss

Hos oss får du alt innen forsikring på ett og samme sted – vi tilbyr forsikring til både privatpersoner og bedrifter.

Kontakt oss i Christianssands Assurance

Kristiansand

TELEFON
+47 38 12 88 00

ADRESSE
Kongens gate 4
Postboks 214
4662 Kristiansand

Send oss en melding

Lister

TELEFON
+47 95 20 94 90

ADRESSE
Nordbygdveien 120
4560 Vanse

Send oss en melding

Alf Borge Stusvig
Daglig Leder

TELEFON
38 12 88 01

MOBIL
92 05 56 06

alf.stusvig@if.no

Nils-Ronny Simensen
Leder Privat

TELEFON
38 12 88 11

MOBIL
95 29 51 83

nils.ronny.simensen@if.no

Ronny Lavik
Senior forsikringsrådgiver privat

TELEFON
38 12 88 08

MOBIL
95 09 55 84

ronny.lavik@if.no

Helene Jamvold Fredriksen
Forsikringsrådgiver

TELEFON
38 12 88 07

MOBIL
90 92 42 65

helene.fredriksen@if.no

Morten Skjelbred
Senior forsikringsrådgiver - Bedrift

TELEFON
38 12 88 09

MOBIL
91 52 34 46

morten.skjelbred@if.no

Oddbjørn Ånonsen
Senior forsikringsrådgiver - Bedrift

TELEFON
38 12 88 03

MOBIL
99 49 94 99

oddbjorn.anonsen@if.no

Kenneth Fidjeland
Senior forsikringsrådgiver - Bedrift

TELEFON
38 12 88 04

MOBIL
98 28 15 84

kenneth.fidjeland@if.no

Kjell Martin Sirnes
Senior forsikringsrådgiver – Bedrift

MOBIL

95 20 94 90

kjell.martin.sirnes@if.no

Her finner du oss

Christianssands Assurance
Kongens gate 4
4662 Kristiansand

+(47) 38 12 88 00
58.1432957 7.99610830000006

Christianssands Assurance
Nordbygdveien 120,
4560 Vanse

+(47) 95 20 94 90
58.1218569 6.599957300000028